Bayer Çalışanları Kampanyası

bayer.com uzantılı kurumsal mail adresinizle üye olun, Bayer Çalışanları özel grubuna katılın ve tüm siparişlerinizi %20 indirimli olarak gönderin.

Sayın Bayer Çalışanları;

Marka Çiçek ile Bayer arasında yapılan çalışmalar sonucunda; Marka Çiçek, Bayer'in kurumsal çiçek tedarikçisi olarak değiştirilmiştir. Sipariş verme yöntemi ve çalışma koşulları ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibi özetlenmiştir.

  • Siparişler Marka Çiçek'in web sitesi (https://www.markacicek.com) kullanılarak verilebilecektir.
  • Sipariş vermeye yetkili personel Marka Çiçek'in web adresine girip üye olmalıdır. Üyelik sırasında Bayer'e ait mail adresinin kullanılması gerekmektedir.
  • Siparişlerde ödeme seçeneği  havale/eft olarak  tamamladıktan sonra  sistemden otomatik olarak  sipariş numarası gelecektir.
  • Siparişin işleme alınması için Bayer uzantılı e-mail adresinden, Marka Çiçek'e sipariş numarası ile beraber ilgili masraf merkezi bilgisi gönderilmesi gerekmektedir. (marka@markacicek.com)
  • Marka Çiçek, masraf merkezi belirtilmeyen hiç bir siparişi kabul etmeyecek ve işleme almayacaktır.
  • Marka Çiçek'in web sitesinde yer alan fiyatları üzerinden bütün çiçek gönderileri için %20 iskonto uygulanacaktır.
  • Marka Çiçek toplu fatura kesme modeline göre çalışacağı için Marka Çiçek'e herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
  • Kişisel gönderimlerinizde de ödemesini şahsi olarak yapmanız durumunda %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Süreçle ilgili sorularınız olursa Kurumsal Satınalma departmanından Filiz Özmen ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal indirim nedir?
Markacicek.com olarak Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Bayer çalışanları müşterilerimizin siparişlerinin tam zamanında ve tam istedikleri gibi ulaşmasının yanında, Bayer çalışanları müşterilerimizin Türkiye'nin dört bir yanına çiçek siparişlerini daha ekonomik olarak göndermelerini sağlıyoruz.

Bayer çalışanıyım, nasıl indirim kullanacağım?
Markacicek.com'a bayer.com uzantılı e-mail adresinizle üye olduğunuz zaman sistemimiz sizi tanıyacak, üyeliğinizi özel Bayer Çalışanları grubuna alacak ve sürekli indirim tanımlanacaktır. Üye girişi yaparak sipariş vermeniz durumunda kazandığınız indirimi alışveriş sepetinde görebilirsiniz.