A101 Çalışanları'na %20 Özel İndirim

a101.com.tr uzantılı kurumsal mail adresinizle üye olun, A101 Çalışanları özel grubuna katılın ve tüm siparişlerinizi %20 indirimli olarak gönderin.

Kurumsal indirim nedir?
Markacicek.com olarak Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. A101 çalışanları müşterilerimizin siparişlerinin tam zamanında ve tam istedikleri gibi ulaşmasının yanında, A101 çalışanları müşterilerimizin Türkiye'nin dört bir yanına çiçek siparişlerini daha ekonomik olarak göndermelerini sağlıyoruz.

Neden indirim yapıyorsunuz?
Ülkemizde internet üzerinden çiçek siparişi alan ve gönderimini yapan bir çok e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri çeşitli reklam çalışmaları için belirli bütçeler ayırarak ürün fiyatlarına bu ücretleri yansıtmakta ve indirim yapamamaktadırlar. Markacicek.com olarak biz, reklamlar için ayıracağımız bütçemizi çeşitli kurumsal indirim anlaşmaları yaparak, müşterilerimize indirim olarak yansıtmak istiyoruz.

A101 çalışanıyım, nasıl indirim kullanacağım?
Markacicek.com'a a101.com.tr uzantılı e-mail adresinizle üye olduğunuz zaman sistemimiz sizi tanıyacak, üyeliğinizi özel A101 Çalışanları grubuna alacak ve sürekli indirim tanımlanacaktır. Üye girişi yaparak sipariş vermeniz durumunda kazandığınız indirimi alışveriş sepetinde görebilirsiniz.