ISO 9001 Kalite Belgeli Çiçekçi

Kaliteli Çiçekçi Marka ÇiçekISO 9001 Kalite Belgesi Güvencesi
Markaçiçek.com ISO 9001 Belge Güvencesi’ne sahip Türkiye’deki  ilk ve tek online çiçekçidir. ISO 9001 Kalite Belgesi Güvencesi yapılan işin üretilen ürünlerin kalite standartlarına uygun olduğu anlamına gelmektedir.


ISO 9001 Kalite Belgesi Güvencesi nedir?

Gelişen ekonomik ortam ve rekabetin artması markaların  müşteri odaklı, kaliteyi temel prensip kabul eden iş modelleri oluşturmalarına neden olmuştur. Fakat kalitede belli bir standardı yakalamak ve kaliteyi kontrol altına almak için çeşitli kalite standardı sistemlerine üye olmak gerekmektedir. Bu bağlamda İSO yani International Organization for Standardization adlı kuruluş uluslararası kalite standartlarını belirleyen belgeler oluşturmuştur. Bu belgelerden biri de İSO 9001 2008 belgesidir. ve günümüzde en güncel kalite standart belgesi İSO 9001 2008 belgesidir. 

ISO 9001 2008 kalite belgesinin temel prensipleri

Müşteri Odaklılık: Şirketler yaşamlarını devam ettirebilmek için müşterilere bağımlıdır. Markacicek.com müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eder. Müşteriyi anlama, müşteri ihtiyaçlarına cevap verme müşterilerin ilgilerini ön plana almak bu noktada firmamızın hareket noktalarından biridir.

Liderlik: Firmamız iş hayatına başlandığı 1995 yılından beri lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Firmamız farklı ürün konseptleri hazırlayarak sektöre yön vermektedir. 

Ekip çalışması: Kuryesinden tasarımcısına, nakliyecisinden müdürüne kadar markacicek.com bir bütün olarak çalışmakta tüm iş süreçlerini bir bütünün parçaları olarak görmektedir. Dolayısıyla koordinasyon eksikliklikleri ve iletişim bozuklukları Markacicek.com’da yaşanmaz.

Proses Yaklaşımı: İSO 9001 kalite belgesinin prensiplerinden biri de Proses yaklaşımıdır. Bu yaklaşımla ilgili olarak markacicek.com önce planlamayı yapar ardından hedefleri belirler. Kaliteli işler çıkarılır bu işler kontrol edilir ve iş sonunda geri dönüşler ölçülür ve daha iyisi için markacicek.com sürekli kendini geliştirir.