Pegasus Havayolları Çalışanları Kurumsal İndirimi

Flypgs.com uzantılı kurumsal mail adresinizle üye olun, Pegasus Havayolları Çalışanları özel grubuna katılın ve tüm siparişlerinizi %20 indirimli olarak gönderin.

Kurumsal indirim nedir?
Markacicek.com olarak Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Pegasus Havayolları çalışanları müşterilerimizin siparişlerinin tam zamanında ve tam istedikleri gibi ulaşmasının yanında, Pegasus Havayolları çalışanları müşterilerimizin Türkiye'nin dört bir yanına çiçek siparişlerini daha ekonomik olarak göndermelerini sağlıyoruz.

Neden indirim yapıyorsunuz?
Ülkemizde internet üzerinden çiçek siparişi alan ve gönderimini yapan bir çok e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri çeşitli reklam çalışmaları için belirli bütçeler ayırarak ürün fiyatlarına bu ücretleri yansıtmakta ve indirim yapamamaktadırlar. Markacicek.com olarak biz, reklamlar için ayıracağımız bütçemizi çeşitli kurumsal indirim anlaşmaları yaparak, müşterilerimize indirim olarak yansıtmak istiyoruz.

Pegasus Havayolları çalışanıyım, nasıl indirim kullanacağım?
Markacicek.com'a flypgs.com uzantılı e-mail adresinizle üye olduğunuz zaman sistemimiz sizi tanıyacak, üyeliğinizi özel Pegasus Havayolları Çalışanları grubuna alacak ve sürekli indirim tanımlanacaktır. Üye girişi yaparak sipariş vermeniz durumunda kazandığınız indirimi alışveriş sepetinde görebilirsiniz.