Publicis Groupe Çalışanlarına %20 Özel İndirim

Publicis Groupe uzantılı kurumsal mail adresinizle üye olun, Publicis Groupe Çalışanları özel grubuna katılın ve tüm siparişlerinizi %20 indirimli olarak gönderin.

Kurumsal indirim nedir?
Markacicek.com olarak Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Publicis Groupe çalışanları müşterilerimizin siparişlerinin tam zamanında ve tam istedikleri gibi ulaşmasının yanında, Publicis Groupe çalışanları müşterilerimizin Türkiye'nin dört bir yanına çiçek siparişlerini daha ekonomik olarak göndermelerini sağlıyoruz.

Neden indirim yapıyorsunuz?
Ülkemizde internet üzerinden çiçek siparişi alan ve gönderimini yapan bir çok e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri çeşitli reklam çalışmaları için belirli bütçeler ayırarak ürün fiyatlarına bu ücretleri yansıtmakta ve indirim yapamamaktadırlar. Markacicek.com olarak biz, reklamlar için ayıracağımız bütçemizi çeşitli kurumsal indirim anlaşmaları yaparak, müşterilerimize indirim olarak yansıtmak istiyoruz.

Publicis Groupe çalışanıyım, nasıl indirim kullanacağım?
Markacicek.com'a Publicis Groupe uzantılı kurumsal e-mail adresinizle üye olduğunuz zaman sistemimiz sizi tanıyacak, üyeliğinizi özel Publicis Groupe​ Çalışanları grubuna alacak ve sürekli indirim tanımlanacaktır. Üye girişi yaparak sipariş vermeniz durumunda kazandığınız indirimi alışveriş sepetinde görebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

• Özel grup indirimi KDV hariç ürün fiyatı üzerinden gerçekleşecektir.
• Özel grup indirimi www.markacicek.com adresinden online olarak verilen tüm yurtiçi çiçek siparişlerinde şehir ve semt gözetilmeksizin geçerlidir.
• Özel grup indirimi, haftalık özel promosyona girmiş ürünlerde geçerli değildir. Özel promosyon ürünleri www.markacicek.com adresinde özel olarak belirtilmiştir.
• Özel grup indirimi farklı kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
• Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi rica edilir.