Yapı Kredi Bankası çalışanlarına %20 indirim

Markacicek.com olarak Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile çalışıyoruz. Yapı Kredi Bankası çalışanları müşterilerimizin siparişlerinin tam zamanında ve tam istedikleri gibi ulaşmasının yanında, Yapı Kredi Bankası çalışanları müşterilerimizin Türkiye'nin dört bir yanına çiçek siparişlerini daha ekonomik olarak göndermelerini sağlıyoruz.

yapikredi.com.tr uzantılı kurumsal mail adresinizle üye olun, Yapı Kredi Bankası çalışanları özel grubuna katılın ve tüm siparişlerinizi %20 indirimli olarak gönderin.

Neden indirim yapıyorsunuz?
Ülkemizde internet üzerinden çiçek siparişi alan ve gönderimini yapan bir çok e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri çeşitli reklam çalışmaları için belirli bütçeler ayırarak ürün fiyatlarına bu ücretleri yansıtmakta ve indirim yapamamaktadırlar. Markacicek.com olarak biz, reklamlar için ayıracağımız bütçemizi çeşitli kurumsal indirim anlaşmaları yaparak, müşterilerimize indirim olarak yansıtmak istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası çalışanıyım, nasıl indirim kullanacağım?
Markacicek.com'a yapikredi.com.tr uzantılı e-mail adresinizle üye olduğunuz zaman sistemimiz sizi tanıyacak, üyeliğinizi özel Yapı Kredi Bankası Çalışanları grubuna alacak ve sürekli indirim tanımlanacaktır. Üye girişi yaparak sipariş vermeniz durumunda kazandığınız indirimi alışveriş sepetinde görebilirsiniz.